Skip to main content

Ubytování pro konferenční účastníky

Účastníkům konference můžeme doporučit ubytování jak univerzitního typu (univerzitní koleje, Unihotel), tak v penzionech. Ve všech případech v dosahu místa konání kartografické konference.
Rezervace pro 100 účastníků konference je zajištěna na univerzitních kolejích Harcov. V případech ostatních dále uvedených možností ubytování oraganizátoři konference neprovedli žádnou předběžnou rezervaci a je zcela na účastnících si ji včas zajistit.

Koleje Harcov (hotelové ubytování)

Dvoulůžkový pokoj – buňkový systém, možnost přistýlky
Podrobné informace najdete níže.

Unihotel

Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje hotelového typu v centru města (pěší vzdálenost od náměstí 5 minut, od kampusu s místem konání konference 15 minut).

Instrukce pro ubytování na univerzitních kolejích

Koleje Harcov (hotelové ubytování)
Web: letniubytovani.tul.cz

Ceny za ubytování v dvoulůžkovém pokoji (buňkový systém)

  • lůžko - 210,-Kč/noc
  • pokoj - 290,-Kč/noc
Upozornění: uvedené ceny jsou snížené pro účastníky konference. Platí pouze účastníky konference, kteří si objednají ubytování nejpozději do 15. 8. Po tomto datu platí standardní ceny (290 Kč/lůžka a 370 Kč/pokoj).

Adresa: 17. listopadu 584 – budova F, 460 15 Liberec 15

Rezervace ubytování: Ing. Iva Šídová (vedoucí ubytování), +420 485 355 203, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Termín rezervace: do 15. 8. 2017 (po tomto termínu ubytování v rámci volné ubytovací kapacity), při rezervaci ubytování prosím uvádějte heslo KARTOGRAFICKÁ KONFERENCE.

Platba: platební karty VISA a MASTERCARD, v hotovosti

Ubytování a služby: ubytování je možné od 14.00 hodin, odubytování v den odjezdu do 10.00 hodin, nepřetržitý provoz recepce, dostupnost centra - MHD, parkování, WiFi, kuchyňky vybaveny lednicí a elektrickým vařičem, možnost bezplatného zapůjčení rychlovarných konvic a kuchyňského nádobí.

Ubytovací možnosti v okolí konání 22kk