Studenti kartografie, nepřehlédněte: šance na volné vstupné na konferenci

banner gisportal soutezGISportal.cz, mediální partner 22. kartografické konference, vyhlásil soutěž o volné vstupné na konferenci pro české a slovenské studenty. Jedinou podmínkou je vytvořit mapu na téma Historie kartografických konferencí v České a Slovenské republice. Mapy zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 1. března. GISportal všechny mapy zveřejní a vítěze vybere na základě hlasování čtenářů. Soutěž je otevřena i studentům slovenských vysokých škol a další podmínky nalzenete v článku na GISportálu.

Kartografickou konferenci pořádají

ČKS logo

Odborný partner

Mediální partneři